Puljani opet u trećoj četvrtini okrenuli rezultat

Puljani opet u trećoj četvrtini okrenuli rezultat-102640

PULA 1981 : CEDEVITA JUNIOR 81:74
Dom sportova Mate Parlov i dalje je neosvojiva tvrđava za sve protivnike Pule 1981 koji se natječu u Prvoj muškoj košarkaškoj ligi. Kao i protiv Ribole Kaštele, i protiv Cedevite junior, Puljani su u trećoj četvrtini okrenuli rezultat, a u četvrtoj potvrdili pobjedu.

Naime gosti su prvi dio utakmice dobili s 39:47, a u drugoj četvrtini su imali i najveću prednost 29:41.

Treća četvrtina počinje identično kao i protiv Kaštelana sa tri trice Bilalovića, i ubrzo je na semaforu 54:49 za domaće. Gosti se nisu predavali i u 34. minuti opet su poveli sa 66:67, ali Pula 1981 do kraja nije dozvolila gostima da odnesu pobjedu.

PULA 1981 : CEDEVITA JUNIOR 81:74 (22:26, 17:21, 24:12, 18:15)

PULA 1981: Stojanović 9, Filić 6, Guštin 4, Marić, Bilalović 18, Andabaka 7, Bulešić 9, Šola, Dojkić 12, Klepo 5, Wrencher Jr. 11, Milec.

CEDEVITA JUNIOR: Ogrizović 4, Markočić 7, Ribarić 5, Serdarušić 3, Lukačić 12, Bošnjak 17, Brzović 12, Žužul, Gatarić, Buovac 14.