Dana 15 i 16. ožujka  2008. godine održan je  me?unarodni turnir «  26 Troefeo internacionale  citta' di Tolmezzo  «  TOMEZZO  -    ITALIA , u organizaciji judo kluba Tolmezzo  na..."/>

Pulafitu pregršt medalja

NA ME?UNARODNOM JUDO TURNIRU U ITALIJI ZAPAŽEN NASTUP "PULAFITA"
Dana 15 i 16. ožujka  2008. godine održan je  me?unarodni turnir «  26 Troefeo internacionale  citta' di Tolmezzo  «  TOMEZZO  -    ITALIA , u organizaciji judo kluba Tolmezzo  na turniru je u?estvovalo oko  375 natjecatelja iz 53 kluba  i  6 država : AUSTRIJA , HRVATSKA , SLOVENIJA , SRBIJA, HOLANDIJA i ITALIA.Vrlo uspješan vikend nastup ?lanova judo kluba „ Pulafit „ Pula koji se vra?aju sa pregršt medalja sa me?unarodnog turnira koji je održan u Tplmezzo- Italia. Na turniru je nastupilo osam ?lanova  judo kluba « PULAFIT » Pula u uzrastu mla?ih kadetkinja ro?enih 1994/95  nastupile su  :U kategorji do 36 kg MELANI PETEH ( osvojila 2. mjesto) u prvoj borbi je bila uspješnija od Austrijanke Gerhard Sabine , da bi nakon toga u finalnoj borbi izgubila od druge Astrijanke Breshan Sare i na kraju zauzela 2. mjesto.
U kategoriji do 40 kg  ROBIN KOSTEŠI? ( osvojila 2. mjesto ) u svom prvom nastupu efektno pobijedila u prvoj borbi Bevilacova Frederica  iz Italije  , u drugoj borbi je pobijedila Hintereger Veroniku iz Austrije, da bi u finalnoj borbi izgubila od Dorhofer Christine iz Austrije
U kategorji do 48 kg NIKA PILJAN( osvojila 3. mjesto). Nika je u prvoj borbi imala za protivnicu Loigano Martinu iz Udina, nakon dobrog po?etka i vodstva držala je pod kontrolom protivnicu , no tri sekunde prije kraja ?ini pogrešku koja protivnica koristi i efektno je baca izgubivši taj me? Nika se u borbi za tre?e mjesto stastala sa Tirindelli Chiara iz  Uddina koju pobije?uje i osvaja tre?e mjesto.
U uzrastu mla?ih kadeta ro?enih 1994-1995 godine nastupili su:U kategoriji do 34 kg nastupio je EDI VITASOVI? ( osvojio 3. mjesto ) Edi je nakon pobjede nad Di Santalo Lucom iz Verone u drugom kolu izgubio od Miri? Stefana iz Beograda, u borbi za tre?e mjesto bio uspješniji od Corel Frederica iz Udina.U kategorji do 40 kg POPOVI? LUKA ( osvojio 1. mjesto). Luka je sa tri pobjede nad Caciti Davidom, Renier Matteo i u finalu je pobijedio Marcuz Mirka osvojio prvo mjesto. U uzrastu juniorke/ seniorke ro? . 1991 / 68  nastupila je u kategoriji do 57kg  ANITA PRGOMET  ( osvojila 3. mjesto )  u prvoj borbi se stastala sa najboljom talijankom Valle Cinzia ( koja je kasnije osvojila prvo mjesto) u izuzetno dobroj borbi nakon poraza Anita je nanizala tri pobjede protiv Achler Giulie iz Trsta, zatim je pobijedila Bala? Samantu iz Istarskog borca i u borbi za tre?e mjesto pobijedila je Bevilaqua Francescu, te na kraju osvojila tre?e mjesto.U uzrastu  kadetkinja  ro?enih 1992/93 godine U kategorji do 52 kg ANTONELA VUKOJEVI? (osvojila 2. mjesto ) u prvoj borbi pobijedila Di Cataldo Jesicu iz Pordenone, zatim je u finalnoj borbi izgubila od  Tossoratti Julia, te na kraju zauzela drugo mjesto.U kategorji do 57 kg SABINE AVDOVI? ( osvojila 5. mjesto) Sabine je u prvom kolu izgubila od Finotto Elise , te u borbi za tre?e mjesto tako?er izgubila od talijanke Menegon Silvie te na kraju zauzela peto mjesto.