Pula 1981 i oslabljena trijumfalno kroz Karlovac

Pula 1981 i oslabljena trijumfalno kroz Karlovac-53739

ŠANAC KARLOVAC : PULA 1981  65:72
Već u startu znalo se da će ovo biti veliki ispit za Puljane, a onda je došla vijest da najbolji strijelac ekipa Vanja Perdija ostaje u Puli zbog smrtnog slučaja u obitelji. To kao da je mobiliziralo ekipu koja je odigrala jednu vrlo zrelu utakmicu i koja je pobjedu posvetila svom dobrom duhu svlačionice, Vanji, igravši i sa crnom trakom na dresu.

Puljani su u 8. minuti prešli u vodstvo i prednost nisu do kraja utakmice propustili. Košem i slobodnim bacanjem Mlinarića Pula 1981 u 16. minuti dolazi do prve osjetnije prednosti od 29:18. Nakon što su domaćini pokušali uzvratiti, kod rezultata 32:38 za goste, dolazi do mini serije Puljana od 7:0 i odlaze na +13, što se ispostavilo kao dostatna prednost do kraja utakmice. Kod Pula 1981 najefikasniji bili su Krizman sa 16, Rakić i Radunić sa 14 koševa, dok je Ante Grašo igrao i vukao ekipu svih 40 minuta postigavši 13 koševa, uz 10 skokova i 9 asistencija. Može se reći da su ovom pobjedom Puljani nadmašili svoj plana za ovu sezonu i još da nije bilo nesretnog poraza poslije produžetaka u Crikvenici.

Šanac Karlovac : Pula 1981  65:72 ( 12:15, 16:18, 10:19, 27:20)

Pula 1981: Sijamhodžić 6, Kajfeš, Antić, Mohorović, P. Grašo 4, Radunić 14, A. Grašo 13, Travica, Krizman 16, Mlinarić 5, Rakić 14, Adrović.