Prvo, sedam drugih i pet trećih mjesta za KBK Lav

HRVATSKI KICKBOXING KUP U SPLITU
U subotu, 29. kolovoza 2009. godine natjecatelji pulskog i medulinskog kickboxing kluba „Lav“ sudjelovali su u Splitu na Hrvatskom kickboxing kupu u borbama semi contacta za mlađe i starije kadete te juniore i u borbama light contacta za juniore. Ovo je natjecanje ujedno bilo i posljednji kontrolni turnir za članove hrvatske kickboxing reprezentacije koji će nastupiti na Europskom kickboxing prvenstvu za kadete i juniore u Puli od 20. do 27. rujna ove godine.
Među stotinjak natjecatelja iz 12 hrvatskih kickboxing klubova izuzetno uspješno je nastupilo pet natjecatelja iz pulskog i dvije natjecateljice iz medulinskog kickboxing kluba „Lav“ osvojivši jedno prvo mjesto, sedam drugih mjesta i pet trećih mjesta. Lavice su nastupile u kategorijama starijih kadetkinja i juniorki.
Prvo mjesto je osvojila pulska lavica Tea Đuraki u semi contactu kategorije starijih kadetkinja do 65 kg. Druga mjesta su iz pulskog Lava u semi contactu osvojili mlađa kadetkinja Jennifer Martinčić, mlađi kadet Dominik Fontana, Maja Britvić u kategorijama starijih kadetkinja i juniorki, a iz medulinskog Lava starija kadetkinja Diana Tanushaj i juniorka Nensi Grižančić.
Treća mjesta u semi contactu za pulski Lav osvojile su starija kadetkinja Ramon Tumbas i juniorka Tea Đuraki, dok je za medulinski Lav treće mjesto osvojila starija kadetkinja Nensi Grižančić.
U juniorskoj konkurenciji light contacta drugo mjesto je osvojila pulska lavica Maja Britvić, dok su medulinske lavice Diana Tanushaj i Nensi Grižančić osvojile treća mjesta. (REX)