Porazi pionira i kadeta Istre 1961 u Vinkovcima

Porazi pionira i kadeta Istre 1961 u Vinkovcima-63692

CIBALIA : ISTRA 1961 4:1, 2:0
Pioniri i kadeti Istre 1961 su u nedjelju gostovali u Vinkovcima gdje ih je dočekala Cibalia. Pioniri nakon odlične utakmice protiv Dinama ipak nisu nastavili niz pozitivnih rezultata, već su protiv Cibalije pretrpjeli visoki poraz. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon 15. minuta kada su domaći vodili 3:0. U drugom poluvremenu je Bembić tek uspio ublažiti poraz zabivši počasni pogodak u 39. minuti utakmice za konačnih 4:1.

Oslabljeni kadeti su se pak dobro držali prvo poluvrijeme, ali su popustili već nakon prve minute nastavka. Na kraju je završilo 2:0 za domaće.

Ovog tjedna će dečki odigrati još po dvije utakmice. Pioniri će u sklopu 1/4 finala Kupa u srijedu ugostiti Adriatic iz Splita (11:30 sati), dok će kadeti isti dan biti gosti Šibenika (14:00 sati).

Pioniri:
HNK Cibalia – NK Istra 1961 4:1 (4:0), Strijelci: 1:0 Dogan (4), 2:0 Dogan (10), 3:0 Križanović (15), 4:0 Drena (32), 4:1 Bembić (39)

Cibalia: Mečić, Kolak, Damjanović (od 65. Bilić), Prnjak, Tuček, Tunjić (od 50. Magić), Krupa (od 61. Jurić), Drena, Dogan (od 40. Batinić), Kukrika (od 36. Branšteter), Križanović.
Istra 1961: Marković, Hasanbašić (od 70. Ladislović), Velkavrh, Rovis, Gračić (od 13. Rojnić), Bernobić, Karlović (od 36. Gunjača), Šverko, Nikl, Krizmanić (od 70. Rovis), Bembić.

Kadeti:
HNK Cibalia – NK Istra 1961 2:0 (0:0), Strijelci: 1:0 Berač (41), 2:0 Horvat (55)

Cibalia: Vojnić, Pavičić (od 41. Šikić), Blizanac, Berač, Stanić, Karimović (od 75. Kvesić), Horvat, Adžaga, Dogan (od 57. Bojka), Svetić (od 78. Išasegi), Mitrović.
Istra 1961: Tomišić, Brajković, Matković, Giljanović, Lazendić, Leko, Miškulin, Golja, Rušnjak, Rosić (od 67. Krasniqi), Vujica. (Rex/Istra 1961)