Poraz Stoje u Karlovcu

Poraz Stoje u Karlovcu-55369

ŠANAC : STOJA 80:74
Košarkaši Stoje nisu uspjeli neporaženi završiti gostovanje u Karlovcu. Domaća momčad bila je bolja i pobijedila rezultatom 80:74. Utakmicu bolje otvaraju domaćini koji nakon prve četvrtine imaju +11, 23:12. U drugoj četvrtini Stoja smanjuje prednost domaćina te se na odmor odlazi s rezultatom 38:31.

U nastavku bolja igra Stoje koja se potpuno vraća u utakmicu i na kraju treće četvrtine ima
samo koš zaostatka za domaćim košarkašima. U neizvjesnoj završnici smireniji su košarkaši Šanca koji na kraju zasluženo slave. Kod domaćina najbolji je bio Razumić sa 27 koševa dok je kod Stoje 25 koševa ubacio Sandro Kordiš. U narednom kolu Stoja na svom parketu dočekuje gradskog rivala Pulu 1981.

Šanac – Stoja 80:74 (23:12, 38:31, 54:53)

ŠANAC: Požar, Panjević 7, Katić, Razumić 27, Škrtić, Lukačić 7, Božić, Špehar 8, Novosel 10, Berber 21(5). Trener: Branko Bašović
STOJA: Antolović 3(1), Bulešić 6(1), Mezulić 4, Dasko 6(2), Ivanković 10(1), Kordiš 25, Tumpić 15(2), Mezgec, Đugum, Premasunac 5. Trener: Vladimir Korošec