Poraz Porečana protiv Dubrave

Poraz Porečana protiv Dubrave-91886

RK DUBRAVA - RK POREČ 27:22 (12:10)
Poreč je sinoć poražen u Dubravi rezultatom 27:22 za domaćina. Iako je dobro izgledalo u prvih 30 minuta, pofalilo je snage u drugom poluvremenu da bi se mogla igrati čvrsta obrana kao u prvom, a to je teško protiv Dubrave koja zasigurno ima puno veću širinu na klupi od Poreča.

U redovima RK Poreča valja istaknuti kapetana Matiju Rađakovića sa 8 pogodaka iz isto toliko šuteva i Vedrana Mataiju koji je zabio 5 golova iz 7 pokušaja.

DUBRAVA: Dumenčić 6, Ivanković, Volar 4, Vinković 2 (1), Maričić 1, Samardžić 4, Medić 6, Sirotić 1, Godec, Marković(1), Turčić, Grahovac M., Grahovac N. 3, Grahovac D.(11), Račić
POREČ: Popović 1, Muranović, Sakić, Mataija 5, Medved, Thoss 3, Štifanić, Pribetić 2, Ševo(6), Petrov 1, Žagar, Filipović 1, Mišić, Rađaković 8(4), Ventin 1.