Poraz kadeta Pule 1981 uzdignute glave

Poraz kadeta Pule 1981 uzdignute glave-83130

PULA 1981 - FSV 82:99
Kadeti FSV-a opravdali su ulogu favorita i u 4. kolu Regionalne lige potvrdili 1. mjesto na ljestvici pobjedom protiv Pule 1981. Riječani su nakon 40 minuta borbene utakmice slavili rezultatom 82:99, no Bijeloplavi su nakon čestitka protivniku uzdignute glave napustili teren, svjesni da su pružili dostojan otpor trenutno jačoj ekipi.

Igrači Flumen Sancti Viti su od prve minute nametnuli svoj ritam i napravili nekoliko koševa prednosti koje su rutinirano održavali kroz čitav tijek susreta. Na krilima nezaustavljivog Kolića, strijelca 41 koša, gosti su bili prevelik zalogaj za igrače trenera Begonje koji međutim mogu optimistično gledati na nastavak prvenstva, unatoč trenutnoj situaciji na ljestvici.

Kod Bijeloplavih se napadački istaknuo Gordan Kondić s 20 postignutih koševa, Marin Jakšić dodao je 16, Niko Grgić 14, a Zinn Zuber 10. Kod gostiju su, pored spomenutog Kolića, zabijali Bušljeta 18, te Jurković i Grbavac po 10 koševa svaki.

PULA 1981 - FSV 82:99 (18:26, 25:27, 23:29, 16:17)

Pula 1981: Jakšić 16, Lešić, Zuber 10, Vučinić 8, Borina 2, Grgić 14, Đorđević 6, Milec 3, Siard 3, Kondić 20, Maurović; trener: Begonja.

FSV: Grbavac 10, Bušljeta 18, Turina 2, Milaković 1, Šimatović 3, Šogolj, Jakovac 7, Klarić 5, Čančarević, Grbavac 2, Kolić 41, Jurković 10; trener: Starčević.