Podravka Vegeta se prošetala Domom sportova Mate Parlov

ARENA-PODRAVKA VEGETA 17:31
Podravka Vegeta odradila je u Domu sportova Mate Parlov tek lakši trening u susretu s pulskom Arenom. Gošće iz Koprivnice koje su dugi niz godine uvjerljivo najbolja ženska rukometna ekipa u Hrvatskoj došle su u Pulu kao apsolutne favoritkinje što se i dalo vidjeti tijekom utakmice.Već na samom početku ostvarena je prednost od 0:5, a na poluvrijeme se otišlo s podnošljivih devet golova razlike 7:16. Revijalna utakmica nastavljena je i u drugom poluvremenu, a raspucane gošće stjecale su sve veću prednost do konačnih 17:31. Kod domaćih igračica najbolje su odigrala Bašić, Ninković i Benazić sa po tri postignuta gola dok su kod Podravke Vegete najefikasnije bile Miranda Tatari sa sedam postignutih golova, Ana Lovrak s šest golova te Andrea Penazić s pet postignutih golova. (REX/M.Angelini)