Pobjeda Stoje na otvaranju A2 Lige Zapad protiv Rudara iz Labina

Pobjeda Stoje na otvaranju A2 Lige Zapad protiv Rudara iz Labina-91887

KK STOJA - KK RUDAR LABIN 79:66
Košarkaši Stoje na najbolji mogući način započeli su natjecanje u novoj sezoni A2 Ligi Zapad pobjedom protiv ekipe Rudara iz Labina, prošlogodišnjeg osvajača lige, konačnim rezultatom 79:66.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena koje je završilo prednošću gostiju iz Labina sa 2 koša razlike, u drugo poluvrijeme kao da je izašla neka nova ekipa Stoje koja je prvenstveno odličnom obranom, te nošena burnom podrškom svojih vjernih navijača sa tribina treću četvrtinu pobijedila sa rezultatom 26:7, te praktički riješila pitanje pobjednika ovog susreta.

U posljednoj četvrtini igrači trenera Vladimira Korošeca održali su stečenu prednost, te na kraju zasluženo slavili sa 13 koševa razlike.

Kod domaćina najviše su se istaknuli Marin Đugum sa 23 postignuta koša, koji je stisnuo zube i nastupio unatoč pretrpljenoj ozljedi zgloba od prije nekoliko dana, te Matija Čakarić sa 16 postignutih poena, od čega 4 trice.

Kod gostiju najefikasniji bio je Molnar sa 18 postignutih poena.

KK STOJA - KK RUDAR LABIN 79:66 (18:17, 21:24, 26:7, 14:18)