Pobjeda i poraz pulskih vaterpolista

Pobjeda i poraz pulskih vaterpolista-95704

ALPE ADRIA WATERPOLO LEAGUE ZA AMATERE
U prvim službenim utakmicama na pulskom domaćem bazenu, pulski vaterpolisti - amateri su ostvarili jednu pobjedu i jedan poraz.

VK Pula - PC Triestina 7:2

Prvih nekoliko minuta prošlo je u međusobnom ispitivanju snaga. Osjetna je bila trema naših vaterpolista pred domaćom publikom. Ipak, nakon nekoliko neiskorištenih šansi, u drugom dijelu su uspjeli rezultatski odvojiti, što je u konačnici bilo neuhvatljivo za vaterpoliste Trsta.

VK Stara sava - PC Triestina 15:2

Stara sava iz Zagreba je od početka krenula furiozno u utakmicu i nije dozvolila nikakvo iznenađenje. Odmah u prvom dijelu napravljena je velika razlika koja se odličnom igrom pretvorila u konačnih 13 razlike.

VK Pula - VK Stara sava 6:10

U derbiju kola pulski vaterpolisti su sjajno otvorili utakmicu i poveli uigranim akcijama. Ipak, Stara sava se vratila i na odmor se otišlo s rezultatom 3:3. U nastavku, golovi su pljuštali sa svih pozicija, a zahvaljujući mirnoći i iskustvu pobjeda je otišla na stranu gostiju.

U ovoj grupi A nastupa još i Wpolo Independente također iz Trsta.

Redoslijed: Stara Sava 18, Wpolo Independente 12, VK Pula 6, WP Trieste 0