Pobjeda i poraz pulskih vaterpolista

ODIGRANO OSMO I DEVETO KOLO
I ovog vikenda Pulski vaterpolisti odigrali su dvokolo Druge vaterpolo lige sjever kao gosti, u Kostreni i Crikvenici. U subotnjom susretu protiv Jadrana iz Kostrene, Pulski su vaterpolisti iščupali puni plijen u neizvjesnoj završnici, nakon što su prokockali vodstvo od sedam golova i u zadnje dvije minute ušli su poravnati.. Rezultat je na kraju bio 14:15. Po četvrtinama: 0:0, 2:7, 6:5, 6:3. U ovom susretu strijelci za Pulu su bili Krizman pet golova, Babić i Frajman po tri, Sović dva, a Hinić je postigao jedan gol. U nedjeljnom susretu odigranom u Crikvenici, domaći CPK uvjerljivo je svladao Pulu rezultatom 12:6, po četvrtinama: 4:1, 4:1, 1:1 i 3:3. U ovom susretu u Pulskoj momčadi zbog privatnih razloga izostao je Frajman, a u listu strijelaca upisali su se Babić i Krizman sa po dva zgoditka, te Sović i Taletović s jednim postignutim golom. Do kraja prvenstva preostala su još tri kola, koja će Pula odigrati kao domaćin, a ako vremenske prilike to dozvole Puljani bi konačno mogli vidjeti vaterpolo susret i u svom gradu.(M. Angelini/foto: M. Angelini-arhiva)