Pionirima i kadetima po bod na domaćem terenu protiv Cibalije

Pionirima i kadetima po bod na domaćem terenu protiv Cibalije-77170

ISTRA 1961 : CIBALIA: KADETI 1:1, PIONIRI 2:2
Ukupno dva od mogućih šest bodova su osvojili pioniri i kadeti Istre 1961 koji su u srijedu ujutro na Drosini ugostili Cibaliju u sklopu zaostalog 21. kola 1. HNL.

Pioniri su bili vrlo blizu pobjedi, a iako su dvaput vodili, Zeleno-žuti nisu uspjeli sačuvati rezultatsku prednost pa su tako gosti dva puta izjednačili. Istra 1961 je u vodstvo došla već u 6. minuti preko Hmure, ali Cibalia je izjednačila u 30. minuti. U nastavku susreta su Zeleno-žuti ponovno poveli u 44. minuti preko Lisica, a dodatnu prednost su dobili u 53. minuti kada je isključen protivnički igrač. To na žalost nije bilo dovoljno za naše dečke koji su primili gol u 62. minuti i tako ispustili dva vrijedna boda.

Slično je bilo i na kadetskoj utakmici koji su Zeleno-žuti bolje otvorili i poveli već u 8. minuti preko Šverka. Dugo se rezultat nije mijenjao, sve do 68. minute kada su Vinkovčani zabili za konačnih 1:1.

U sljedećem kolu, koje se igra u nedjelju, će kadeti i pioniri na Drosini ugostiti momčadi Rijeke. Utakmica pionira je na rasporedu u 13, a kadeta u 15:45.

KADETI: NK Istra 1961 – HNK Cibalia 1:1 (1:0), Strijelci: 1:0 Šverko (8′), 1:1 Bliznac (68′).

Istra 1961: Orbanić, Šverko, Matković, Leko, Bernobić (od 61. Golubić), Golja, Giljanović, Nikl, Mionić, Antanasković (od 54. Miškulin), Petrović.
Cibalia: Mečić, Janović (od 63. Jakšić), Alavanja, Parmačević, Išasegi, Kirchbauer (od 75. Novak), Križanović (od 80. Rukavina), Bojko (od 59. Blažević), Bliznac, Kukrika, Dogan.

PIONIRI: NK Istra 1961 – HNK Cibalia 2:2 (1:1), Strijelci: 1:0 Hmura (6′), 1:1 Tomić (30′), 2:1 Lisica (44′) , 2:2 Gazić (62′)

Istra 1961: Dizdar, Braić, Marjanović (od 43. Valić), Boucaux, Ladislović, Stanić, Poldrugovac (od 43. Purak), Hmura, Bilić, Lisica, Nerovčić (od 70. Rakić).
Cibalia: Aleksić, Jurišić, Kolak, Prnjak, Ulm, Jurić (od 46. Gazić), Branšteter, Drena Beljo, Tomić (od 70. Lovrić), Kvesić (od 52. Rajković (od 68. Župarić)), Pest-Mudvajl (od 36. Krupa).  (rex)