Pioniri Istre 1961 nastavljaju s pobjedama, kadeti s porazima

Pioniri Istre 1961 nastavljaju s pobjedama, kadeti s porazima-81422

INTER : ISTRA 1961 2:3, 1:0
Nastavljaju se sjajni rezultati pionira Istre 1961 koji su u nedjelju u Zaprešiću upisali svoju petu prvenstvenu pobjedu u isto toliko odigranih kola. Dečki trenera Banovića u vodstvo su došli preko Rakovca u 18. minuti, ali su domaći izjednačili par minuta kasnije. Međutim, rezultatsku neizvjesnost u korist Istre riješili su Bilić minutu kasnije i Radović početkom drugog poluvremena. Do kraja utakmice domaći su uspjeli tek ublažiti poraz. Novom pobjedom pioniri su učvrstili čelnu poziciju na prvenstvenoj ljestvici koju drže s 15 moguće osvojenih bodova.

Kadeti trener Bošca su pak pretrpjeli još jedan poraz. Ovaj put su bolji bili Zaprešićani koji su jedini pogodak na utakmici postigli u 30. minuti. Zeleno-žuti su pokušavali doći do izjednačenja, pogađali su gredu i stativu, zapucali nekoliko prilika, ali na žalost ni ovaj put nije išlo.

Pioniri: NK Inter-Zaprešić – NK Istra 1961 2:3 (1:2), Strijelci: 0:1 Rakovac (18′), 1:1 Plehan (23′), 1:2 Bilić (24′), 1:3 Radović (36′), 2:3 Plehan (65′)

Inter: Gelo, Bosec, Šoštarić (od 51. Cigrovski), Ljubić (od 65. Šahović), Kovačević (od 28. Kuna), Videk (od 67. Budimir), Poštek (od 36. Jurić), Kovač, Gajski, Ban, Plehan.
Istra 1961: Kolić, Maurić (od 70. Ostović), Perković, Knapić, Buić, Tomić, Radović (od 49. Sinčić), Rakovac (od 63. Trešnjić), Bilić, Lisica, Parezanović.

Kadeti: NK Inter-Zaprešić – NK Istra 1961 1:0 (1:0), Strijelac: 1:0 Ma. Benčić (30′)

Inter: Graciš, Martinec, Miljan, Ma. Benčić, Soldo, Šoštar, Lovrić (od 48. Atlija), Stipić (od 60. Baričević), Bajan (od 64. Pelko), Vukelić (od 71. Zogaj), Mi. Benčić.
Istra 1961: Marković, Šverko, Krizmanić, Petrović, Stanić, Ereiz, Mardešić (od 64. Velkavrh), Golubić (od 57. Dujmović), Bernobić, Antansković (od 74. Hmura), Nikl. (rex/istra 1961)