U Rijeci se 28.09. održao 5. po redu me?unarodni karate turnir pod nazivom Kup Tad Rijeka. I ove je godine turnir bio dobro posje?en natjecateljima iz 4 zemlje ( Italija, BiH, Slovenija te doma?in Hrvatska) iz 47 klubova. Na turniru je sudjelovalo 400 natjecatelja u..."/>

Peti me?unarodni karate turnir Kup Tad Rijeka

ODLI?NI NASTUPI ?LANOVA PULSKOG "CBS-a"
U Rijeci se 28.09. održao 5. po redu me?unarodni karate turnir pod nazivom Kup Tad Rijeka. I ove je godine turnir bio dobro posje?en natjecateljima iz 4 zemlje ( Italija, BiH, Slovenija te doma?in Hrvatska) iz 47 klubova. Na turniru je sudjelovalo 400 natjecatelja u svim dobnim skupinama. Samo natjecanje je bilo vrlo zanimljivo sa obilje dobrih borbi i atraktivnih poteza. Na turniru su sudjelovali i natjecatelji Pulskog CBS-a sa svojih 8 natjecatelja i prikazali dobre borbe, te ostvarili sljede?e rezultate: u kategoriji kadetkinja do 47 kg Kontoši? Nina osvojila je 1.mjesto u kategoriji juniorki  +59 kg La?arak Sara osvojila je 2,mjesto u kategoriji seniora -80 kg  Prenka Daniel  osvojio je 2. mjesto. Ostali natjecatelji Pulskog kluba nisu ostvarili zapaženi plasman, no nastavio se kontinuitet osvajanja medalja. Sljede?a natjecanje koje o?ekuje pulske karatista je ve? sljede?i vikend u Zagrebu, gdje ?e natjecatelji CBS-a nastupiti na me?unarodnom turniru pod nazivom VI, Karate Zagreb Fest, te se s pravom nadaju dobrom nastupu i rezultatima. (REX)