Pet medalja za pulske Lavove u Innsbrucku

Pet medalja za pulske Lavove u Innsbrucku-77416

PULSKI LAVOVI USPJEŠNI NA SVJETSKOM KICKBOXING KUPU U INNSBRUCKU
Na uobičajeno izuzetno jakom Svjetskom kickboxing kupu „Austrian classics“ u Innsbrucku, održanom u petak, subotu i nedjelju (21. – 23.04.2017.) sudjelovalo je 1172 natjecatelja sa 2176 nastupa iz 242 kluba 32 države cijelog svijeta. Među njima je u disciplini point fighting i light contact vrlo uspješno nastupilo i sedam lavova iz pulskog kickboxing kluba „Lav“ osvojivši dvije srebrne i tri brončane medalje.

OSTVARENI SU SLIJEDEĆI REZULTATI:

Nikola Muminćehaić, light contact juniori -84 kg…2.mjesto
Nikola Muminćehaić, point fighting juniori/seniori poč. +80 kg…2.mjesto
Nikolina Bartolčić, point fighting mlađe kadetkinje poč. +42 kg…3.mjesto
Ivan Udović, point fighting mlađi kadeti -28 kg…3.mjesto
Luka Hušak, light contact stariji kadeti -42 kg…3.mjesto

Seniorka Ana Alaber je nastupila u point fightingu -65 kg gdje je u prvoj borbi pobijedila dobro joj poznatu Austrijanku od koje je izgubila borbu na europskom prvenstvu u Grčkoj. No u slijedećoj borbi sa Njemicom je ozlijedila stopalo zbog čega je u konačnici izgubila borbu i završila na devetom mjestu.

Mlađi kadet Moris Trbulin je nastupio u point fightingu -47 kg gdje je tijesno izgubio borbu od predstavnika Italije i isto tako završio svoj nastup na devetom mjestu. Stariji kadet Robert Glavaš je nastupio u point fightingu kategorije početnika +57 kg gdje je zaustavljen na devetom mjestu. (rex)