Otvoreno prvenstvo slijepih Grada Pule u pikadu

Otvoreno prvenstvo slijepih Grada Pule u pikadu-117995

SUDJELOVALO 11 NATJECATELJA
Članovi i volonteri Planinarsko rekreativnog kluba slijepih Istarske županije te Udruge slijepih Istarske županije, sukladno epidemiološkim mjerama, okupili su se u četvrtak, 27. svibnja 2021. u prostorijama USIŽ u Zadarskoj 40 u Puli na Otvorenom prvenstvu slijepih Grada Pule u pikadu.

U prvenstvo je sudjelovalo ukupno 11 natjecatelja, redovnih članova PRKSIŽ i USIŽ.

Od ukupno 6 natjecatelja u B1 - kategoriji bez ostatka vida, na 3. mjestu plasirao se Ibrahim Huseini, 2. mjesto zauzeo je Zlatko Sandrić, dok je 1. mjesto osvojio Radenko Družetić.

U B2 - kategoriji s ostatkom vida natjecalo se 5 igrača, od kojih je 3. mjesto osvojila Dara Paris, 2. mjesto Zlatko Močenić, a pobjednik kategorije bila je Terezija Gajski.

Prvenstvo koje je održano povodom 10. obljetnice Planinarsko rekreativnog kluba slijepih Istarske županije te 70. obljetnice Udruge slijepih Istarske županije, financirano je od strane Sportske zajednice Grada Pule i Općine Ližnjan.

Voditelj Prvenstva bio je Radenko Družetić, a sudac Anica Todorović.