OTP Banka do pobjede u dramatičnoj utakmici

OTP BANKA-PIVOVARA OSIJEK 3:2
Večeras je u Domu sportova Mate Parlov odigrana druga utakmica drugog kola doigravanja za prvaka odbojkaškog prvenstva Hrvatske za žene. Bankarke su utakmicu otvorile katastrofalno pa je nakon svega dvadeset minuta prvi se pripao gošćama 13:25. U drugom setu domaće igračice kao da su doživjele preporod pa su se predvođene izvanrednom Tinom Dudić stigle do pobjede u setu od 25:16. Od trećeg seta gledali smo pravu dramu, a gošće su taj set dobile s minimalnih 23:25. U četvrtom setu koji se od rezultata 12:12 igrao poen za poen presudili su sjajni servisi Amerikanke Franceske Savage koji su Bankarkama donijele izjednačenje u setovima 2: 2 uz pobjedu u setu od 25:19. U zadnjem odlučujućem „rulet“ setu odgovornost kod OTP Banke preuzima najbolja igračica utakmice Tina Dudić  koja je najzaslužnija za konačan trijumf i veliko slavlje u odlučujućih 15:13 i pobjedu od 3:2. Treći odlučujući meč igra se ovog vikenda u Osijeku.(M.Š./Foto:M.Angelini)