Očekivan pobjeda Purisa

PURIS – JADRANKA 84:74 (22:14, 16:24, 25:21, 21:15)
Prije početka utakmica minutom šutnje odana je počast predsjedniku kluba pokojnom Josipu –Pinu Ćus u razodblju 1971 do 1975. godine. Utakmicu za koju su već unaprijed bili upisni bodovi i koje su najteeže za igranje igrači Purisa su otvorili sa 0-9. Ipak agresivnom igrom najviše zahvaljujući Dinu Fonoviću rade 22-5 i do kraja prve četvrtine odvajaju se na osam razlike. Kada se očekivalo da će povećati razliku i zaključati utakmicu dozvoljavaju gostima da se vrate u igru i poluvrijeme završava sa 38-38. Treća i četvrtina ipak su pod kontrolom   domaćina koji ne briljiraju ali ipak dobivaju na kraju sa 84-74 i ostaju na diobi drugog mjesta u A2 ligi zapad sa pet pobjeda i jedna poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Pazin, Dvorana kolegija, Gledatelj 150, Suci:Pejović-Pula i Koraca-Poreč
Trice . PURIS 4 (Krstić 2, Fonović 2), Jadranka 4(Tariba 3, Herenda)

PURIS: Krstić 23, Ante Ćus 4, Grbešić 24, Fonović 24, Jerko Ćus, Daus 2, Sopta, Belac, Hekić, Đerman 7, Mogorović.
JADRANKA: Lehocki, Tariba 18, Blažević 8, Herenda 11, Bojić 4, Lovrić, Jakovljević 16, Kovačević 15, Vucić, Mužić, Petković 2, Bajrić.