Održan međunarodni karate turnir 18. ‘‘Karate Darfest’’

Održan međunarodni karate turnir 18. ‘‘Karate Darfest’’-91721

FLAVIA PALIAGA NASTUPILA U KATEGORIJI KADETKINJA I JUNIORKI
Protekle je subote, 13.10.2018. u Daruvaru održan međunarodni karate turnir 18.''Karate Darfest''. Na turniru se okupilo 564 natjecatelja iz 56 klubova i 4 države (BiH, Češka,Hrvatska, Slovenija).
Jedina predstavnica Karate kluba FINIDA bila je Flavia Paliaga koja je nastupila u izvođenju kata, u kategoriji kadetkinja i juniorki, te osvojila srebrnu medalju. Flavia je odradila još jedan sjajan nastup i pokazala kontinuiran napredak i svoju kvalitetu.
U kategoriji kadetkinja Flavia se probila do četvrfinala gdje je u nastupu za ulazak u polufinale izgubila od predstavnice Karate centra Šenkovec, Stele Horvat.
U starijoj uzrasnoj kategoriji (juniorke) Flavia je suvereno sa tri čiste pobjede stigla do finala. Nažalost, finalni nastup za 1. mjesto izgubila je od članice Karate kluba Omega iz Zagreba, Klare Braja, te se u konačnici plasirala na 2. mjesto i tako kući ponijela srebrnu medalju.