Održan plivački miting PK Pula na Mornaru

Održan plivački miting PK Pula na Mornaru-80023

REZULTATI PK PULA
Plivački miting PK Pula održao se na plivalištu Mornar ove subote 22.7.2017. Miting namijenjen najmlađim natjecateljima protekao je u veselom tonu kao što priliči natjecanju za dotične uzraste. Na rasporedu su bile 4 discipline, 50 leptir, 50 slobodno, 50 leđno i 50 prsno.

Nika Fabijanić osvojila je najviše medalja u svojoj kategoriji što znači da je bila prva u disciplinama: 50 leptir, 50 leđno, 50 slobodno te treća u 50 prsno. Carol Stojanović također se okitila sa mnoštvom medalja: prvo mjesto u disciplini 50 slobodno, 50 leđno, 50 prsno. Mark Marić pridružio se curama u osvajanju medalja te je oko vrata stavio brončanu medalju na 50 slobodno te srebrnu na 50 prsno. Leni Vinčić bio je drugi na 50 prsno ispred svojeg klupskog kolege Luciana Brajkovića koji je zauzeo vrijedno treće mjesto, a naš Ivan Cetina bio je treći na 50 leđno.

Štafeta 4×50 slobodno bila je srebrna za plivače PK Pula i to u sastavu Mark Marić, Ivan Cetina, Manuel Zaharija, Lean Halilović, a brončana za plivačice u sastavu Nika Fabijanić, Mia Lakić, Ivona Delibegović, Mirna Rajlić.

Za kraj plivala se revijalna štafeta roditelja i natjecatelja u kojoj su dominirali plivači rovinjskog Delfina (Dino Crnković, Toni Crnković, Tomislav Crnković, Mia Crnković), a drugo i treće mjesto osvojile su štafete PULA 5 (Lucas Angelini, Manuel Angelini, Mark Marić, Tea Miloš) i PULA 6 (Paula Klunić, Manuel Zaharija, Mia Burić i David Ivančić). (rex/foto Manuel Angelini)