Odličan pripremni start prvoligaške Istre 1961

NK ZADAR-ISTRA 1961 1:2
Nogometaši Istre 1961 u prvom pripremnom ogledu u Zadru, pobijedili su domaćine s 1:2. Kako saznaje Regional Express nogometaši Istre 1961 odigrali su izuzetno zrelu utakmicu i u svim elementima igre nadigrali su domaćine. Vodeći gol za Istru 1961 postigao je iskusni Dragan Tadić koji je jedan dio svoje bogate nogometne karijere proveo i u Zadru i na odmor se otišlo vodstvom Puljana od 0:1. U drugom djelu utakmice domaćini su uspjeli izjednačiti nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca kojeg je realizirao Zvonimir Terkeš u 55. minuti. Istra 1961 koja je odigrala u postavi koja je odigrala većinu drugoligaških utakmica, što je rezultiralo tečnijom igrom od one koje su prikazali domaćini pa je jedan od najtalentiranijih igraća Istre 1961 Ševko Okić u 71. minuti matirao rezervnog domaćeg golmana za konačnu pobjedu Verudeža od 1:2. (REX/M.Š.)