Odli?an test za reprezentativku Maju Britvi? u Crikvenici

„LAVOVI“ NA KUPU JADRANA 2008
U Crikvenici je u subotu, 06. rujna 2008. godine održan Me?unarodni kickboxing turnir „ Kup Jadrana 2008 “ u semi contactu i light contactu za kadete i juniore. To je ujedno po odluci HKBS-a bio i posljednji kontrolni turnir za ?lanove Hrvatske kickboxing reprezentacije koji trebaju nastupiti na predstoje?em Svjetskom kickboxing prvenstvu u Napulju u Italiji od 22. do 28. rujna ove godine. Na turniru je nastupilo 143 natjecatelja iz 23 kluba Ma?arske, Slovenije i Hrvatske. Me?u njima je izuzetno uspješno nastupilo sedam natjecatelja pulskog i jedna natjecateljica medulinskog kickboxing kluba „Lav“ osvojivši 12 medalja i 4 pehara ( 4 prva mjesta, 6 drugih mjesta i 6 tre?ih mjesta ). Najve?i uspjeh u ekipi Lava je ostvarila pulska Lavica Maja Britvi?. Iako je trinaestogodišnja Maja Britvi? uklju?ena u sastav reprezentacije za nastup na Svjetskom prvenstvu u borbama semi contacta i light contacta u uzrastu kadetkinja ( 13 – 15 godina ), na ovom kontrolnom turniru je nastupila u uzrastu kadetkinja  preko 65 kg i juniorki ( 16 – 17 godina ) preko 70 kg težine. U borbama semi contacta Maja Britvi? je deklasirala sve svoje protivnice. I u kadetskom i u juniorskom uzrastu finalne borbe je završila prekidom prije redovnog kraja borbe bodovnom razlikom od 11:1 i time osvojila prva mjesta i pehare u obje uzrasne kategorije. Maja Britvi? je bila jednako uspješna i u borbama light contacta gdje je u obje uzrasne kategorije ( kadetskoj i juniorskoj ) isto tako osvojila prva mjesta i pehare. Vrlo zapažen rezultat su ostvarili i ostali natjecatelji Lava: - Kadetkinja Diana Tanushaj iz medulinskog kickboxing kluba „Lav“ osvojila je drugo mjesto u kategoriji do 42 kg,  a iz pulskog kickboxing kluba „Lav“:  - Mla?i kadet Dominik Fontana osvojio je drugo mjesto u kategoriji do 28 kg i tre?e mjesto do 32 kg.
- Mla?a kadetkinja Jennifer Martin?i? drugo mjesto do 42 kg.
- Ramon Tumbas u kadetskom uzrastu druga mjesta u semi contactu i light contactu preko 65 kg te u juniorskom uzrastu drugo mjesto u light contactu do 70 kg i tre?e mjesto u semi contactu do 70 kg.
- Mla?i kadet Boris Nevrly tre?e mjesto u semi contactu do 37 kg.
- Kadetkinja Korina Uj?i? tre?e mjesto u semi contactu do 55 kg te
- Junior Andraš ?uraki tre?a mjesta u semi contactu i light contactu do 63 kg.
   U kickboxing klubu „Lav“ u Puli i u Medulinu vrše se posljednje pripreme pred odlazak na Svjetsko juniorsko i kadetsko kickboxing prvenstvo u Napulj na kojemu ?e Lavovi nastupiti u disciplinama semi contact, light contact i aerokickboxing. Iz pulskog Lava kre?e pet, a iz medulinskog Lava tri ?lana Hrvatske kickboxing reprezentacije. U ekipi Lavova vlada veliki optimizam i o?ekuju se dobri rezultati. (REX)