Odigrano 4. kolo rukometne Premijer lige

Odigrano 4. kolo rukometne Premijer lige-91679

RK POREČ - RK RUDAR 30:21 (15:11)
Jučer je u Velom Jože RK Rudar uhvatio porečke dečke malo na spavanju i poveo s 3:0 ali ne zadugo, pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 15:11 u korist Poreča, a krajnji ishod utakmice bio je 30:21 za Poreč.
Povratnik nakon ozljede u Velikoj Gorici već u 1. kolu, Vedran Mataija zabio je 6 golova iz isto toliko pokušaja, a upisao je i 5 asistencija.
Matija Rađaković bio je jako dobro raspoložen za izvođenje sedmeraca, pa iako je prvi promašio, sljedećih 7 je sigurno spremio u mrežu RK Rudara. Njegov ukupni učinak bio je 9 golova iz 11 pokušaja, uz 3 asistencije. Raspoložen je bio i Timm Thoss koji je spremio 4 lopte u mrežu protivnika od 5 šuteva, a svakako treba istaknuti i golmana Denisa Karića koji je ušao pred kraj 1. poluvremena i odmah poskidao 3 šuta za redom, a ukupno je obranio 8 šuteva od 14 upućenih od strane ekipe Rudara.

Rk Rudar: K. Skendrović 1, Runtas 3, F. Skendrović 2, M. Štajnkler 2, Mustapić 1, Škiljan, Gaća 4, Trčak 4, Tojčić, T. Štajnkler 2, Otmačić (2+0), Brnas 1, Žitković (4+0), Fresi, Čurić.

RK Poreč: Popović (0+1), Muranović, Sakić 3, Mataija 6, Medved, Thoss 4, Pribetić 2, Ševo (1), Petrov, Žagar 2, Filipović 3, Mišić, Rađaković 9(7), Ventin 1, Karić (8), Domić.