Nova pobjeda Rudara i ostanak na vrhu ljestvice!

Nova pobjeda Rudara i ostanak na vrhu ljestvice!-100853

III. HNL ZAPAD – 7. KOLO: RUDAR – KRK 2:1
Rudari su jučer pobijedili Krk u za njih važnoj utakmici, ali treba reći da u prvih 45 minuta nisu bili na dosadašnjoj razini. Na njihovu sreću nije ni Krk pa su Labinjani u nastavku stigli do zaslužene pobjede.

Do 50. minute Grbac je dvaput bio u izglednim situacijama, ali nije reagirao najbolje pa je semafor pokazivao 0:0 sve dok u 51. taj igrač ne izvodi korner, a gosti loše “čiste” te lopta dolazi do Kristiana Bembića koji ovu jesen igra u sjajnoj formi – 1:0!

Netom prije gola je snažnim šutem zaprijetio i Čudić, ali je Mohorović odlično reagirao. Desetak minuta kasnije Bembić ubacuje, Grbac u driblingu pred golom gubi loptu koja stiže do Luke Stojkovića čiji šut sjajno brani Mohorović.

Raspoloženi gostujući vratar ništa nije mogao u 65. minuti kada Sanjin Grbac prekrasno izvedenim “slobodnjakom” s 22 metra povisuje na 2:0. Do kraja susreta lijepe šanse imali su Čudić glavom i Grbac nogom, ali je Mohorović ponovno sačuvao svoj gol da bi za goste na 2:1 smanjio Matias Mijić “bombom” s 20 metara.

III HNL ZAPAD – 7. KOLO

RUDAR – KRK 2:1 (0:0) Strijelci: 1:0 Bembić (51), 2:0 Grbac (65), 2:1 Mijić (80)

RUDAR: Legac, Načinović, Stojković, Čudić (od 82. Hasanbegović), Bembić (od 83. Bećar), Licul, Grbac, Kurtić, Golja, Golić, Moravac.
Trener: Alen Jurić

KRK: Mohorović, Con, Pejić (od 78. Šamanić), Zeko (od 69. Puđa), Zec, Turkalj, Kurolt, Mijić, Mihajlović (od 53. Klenovšek), Ilijazi, Kovačević.
Trener: Davor Dželalija