Neuspjela generalka Istre 1961 protiv Domžala

Neuspjela generalka Istre 1961 protiv Domžala-55363

ISTRA 1961 : DOMŽALE 0:2
Generalka protiv Domžala zadala je glavobolju treneru Pamiću koji nikako ne može biti zadovoljan sa prikazanom igrom, a dodatan ''bol u prsima'' zadali su mu golovi iz kornera i oba u zadnjim sekundama poluvremena.

Nakon bolje igre Domžala, Puljani su sastavila dva dobra napada sa lijevog boka preko Tomića i Heistera, ali su njihovi ubačaji ostali bez egzekucije napadača. U 23. minuti najbolja šansa gostiju, kada Simić, poslije greške Vukmana, izbioja sam pred Drevena ali puca kraj gola. U 36. minuti sudac Čalić je propustio isključiti Horića nakon što je ''izvukao'' rukav Špeharu koji je krenuo sam na gol Domžala. U 45. minuti katastrofalna greška Pavlovića, Simić je ponovno sam ali Dreven nogom izbacuje loptu u korner, nakon kojeg Vuk zabija poslije nove greške obrane Puljana, ovog puta Gregova.

Zaigrala je Istra 1961 bolje u drugom dijelu ponešto bolje, tako da su imali najbolju šansu u 56. minuti kada je nakon sjajne akcije s Janjuševićem, Heister izbio sam pred golmanom Domžala, ali je njegov udarac bio vrlo slab.  S druge strane su gosti uzvratili preko Vencaša koji je pucao s ruba kaznenog prostora i pogodio stativu i to tek što je ušao u igru. U posljednjoj minuti utakmice Miranda je istrčao na loptu ubačenu iz kornera, sudario se s Hadžićem, a Jelar je glavom loptu poslao u praznu mrežu.

Istra 1961 : Domžale 0:2 (0:1)

MEDULIN - Teren br. 4. Međunarodna prijateljska utakmica, 31. siječnja 2015., 15:00 sati.