Nakon vodstva Istra 1961 spašavala bod u Kutini

NK MOSLAVINA – NK ISTRA 1961 1:1
Nogometaši Istre 1961 iako su vodili sa 1:0 i imali izgledna šansu za pove?anje rezultata gr?evito su na koncu obranili jedan bod. Istra 1961 povela je golom Ševka Oki?a u 33. minuti koji je svojim ?etvrtim ovosezonskim golom kapitalizirao zreliju igru Verudeža. Na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom Istre 1961, no doma?ini su gotovo cijelo drugo poluvrijeme atakirali na gol Lisjaka. U 65. minuti gol šansu utakmice propustio je Natko Ra?ki koji je umjesto da loptu ugura u gol ve? svladanog golmana Santinia pogodio stativu. Ova je pogreška izgleda bila kobna za pouležane koji su kapitulirali u 82. minuti kada je rezultata poravnao Bara?. Do kraja utakmice igralo se na jedan gol, pa na koncu nogometaši Istre 1961 moraju biti zadovoljni što ku?i nose jedan bod. (REX)