Najmlađa lavica Jana Kalfić osvojila dvije medalje

Najmlađa lavica Jana Kalfić osvojila dvije medalje-57745

LAVOVI NA SVJETSKOM KUPU U INNSBRUCKU 2015
Na Svjetskom kickboxing kupu „Austrian classics“ u Innsbrucku, održanom u petak, subotu i nedjelju (24. – 26.04.2015.)  sudjelovalo je 2187 natjecatelja iz 34 države cijelog svijeta. Među njima je uspješno nastupilo i pet Lavova iz Pulskog i Medulinskog kickboxing kluba „Lav“ osvojivši jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Najuspješnija je bila najmlađa Lavica u ekipi, Jana Kalfić koja je u kategoriji starijih kadetkinja početnica do 46 kg osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju, a u kategoriji mlađih kadetkinja početnica je osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Seniorka Diana Tanushaj i juniorka Doris Vitasović su nastup u light contactu završile gubitkom borbe za medalju.

Kadeti Matej Kaštigar i Loren Domba su nastupili u point fightingu i zaustavljeni su već u prvoj borbi u šesnaestini finala. REx