Na Verudi propuštena prilika za golijadu

ISTRA 1961-SEGESTA 1:0
Danas su nogometaši Istre 1961 propustili priliku bitnije popraviti gol razliku i samo zahvaljujući nespretnosti i nedostatku sreće ostalo je 1:0 za domaćina. Istra 1961 igrala je nešto lepršavije nego što je to naučila publika na stadionu Veruda i tijekom cijele utakmice stvarane se brojne šanse za gol. Jedini gol na utakmici postigao je Asim Šehić u petnaestoj minuti utakmice nakon snažnog šuta mladog Prelčeca Šehić je snažno sa desetak matara zakucao loptu u gol gostiju. Istra 1961 u prvom je poluvremenu propustila četiri „mrtve“ šanse a u nastavku još dvije koje su trebale biti pretvorene u pogotke. No da je sreća na kraju ipak pomilovala domaćine zaslužna je stativu koja se ispriječila na putu lopti, koju je pred sam kraj utakmice uputio kapetan Segeste Tihomir Šeparac. Sve u svemu jedno ugodno nogometno poslijepodne na stadionu Veruda. (M.Š./M.Angelini)