Medulinke uzele sve na prvenstvu Hrvatske

PLIVANJE I BRZINSKO RONJENJE
Članovi Pomorskog društva Mladost iz Medulina postigli su odlične rezultate na zagrebačkom bazenu Utrine gdje je održano prvenstvo Hrvatske u plivanju i brzinskom ronjenju. U konkurenciji sedam klubova iz Hrvatske i gostiju iz Italije i Mađarske, Lea Ikić prvakinja je u disciplini 200 m bi-finns, na 100 m bbf bila je druga, dok je na 1.500 m pp i 50 m apnea bila treća. Manuela Pliško u natjecanju juniorki najbolja je bila u disciplinama 800 m br u 200 m pp. Na 800 m pp osvojila je drugo mjesto, ukupno je treća. U disciplini 100 m pp Manuela Pliško osvajanjem prvoga mjesta izborila je i ulazak u juniorsku reprezentaciju HRS-a za plivanje perajama i brzinsko ronjenje. U disciplini 400 m br Tijana Pavelić osvojila je drugo mjesto. Junior Saša Kutlača prvi je bio na 50 m pp dok je u disciplinama 50 m bf, 100 m, pp i 50 m ap bio treći. U štafeti 4 x 200 m ženska seniorske ekipa Mladosti bila je druga  dok je su u štafetama 4 x 50 m i 4 x 100 m bile treće. Juniorsko zlato u štafeti 4 x 100 također je otišlo na adresu Medulinki. U štafetama 4 x 50 m i 4 x 200 Mladost iz Medulina isplivale su srebro. U konačnom zbroju punata u konkurenciji žena ekipa Medulina je osvojila prvo mjesto. (M.Š.)