Marko Čalić najbolji boksač turnira

ARENA CUP MIJENJA IME U TURNIR MATE PARLOV
Od petorice hrvatskih finalista na 9. izdanju Arena Cupa koji je završio u pulskom sportskom centru Mirna zlatna odličja osvojili su Sanjin Pol Vrgoč u kategoriji do 75 kg nakon  8 : 7 pobjede nad Ircem Roy Sheahanom. Suvereno i lako do 12 pobjede unizu unatrag 2 mjeseca došao je prvak Hrvatske u kategoriji do 91 kg Marko Čalić. Nikakve šanse nakon rezultata 7 : 0 za pobjedu nije imao Cipranin Mihalias. Preostali hrvatski finalisti Filip Palić u kategoriji do 60 kg,Borna Katalinić u kategoriji do 69 kg i Hrvoje Sep debitant u kategoriji do 81 kg pokazali su da na taktičko - tehničkom planu moraju još puno toga naučiti i svakako mogu biti zadovoljni sa srebrnim odličjima. Broncu za Hrvatsku osvojili su  Ante Čepo i Ivan Ramljak. Od ostalih pojedinačnih nagrada , na ne previše kvalitetnom turniru nagrada za najboljeg poluteškaša pripala je Crnogorcu Bošku Draškoviću. Najmlađi borac je Škot Robert Wright. Najbolji pojedinac 9. i ujedno posljednjeg izdanja Arena Cupa koji će se od iduće godine zvati Grand prix Mate Parlov je Puljanin Marko Čalić. Stručna komisija za najborbeniji par izabrao je onaj u kojem su bili Borna Katalinić i Roy Sheahan u kategoriji do 69 kg. (M.Š./Foto: M.Angelini)