Manola Miletić osvojila 3. mjesto

Manola Miletić osvojila 3. mjesto-99449

ODRŽAN 7. KUP KOŠLJUN, PUNAT
Od 10. do 11. kolovoza, jedriličari JK Kvarner sudjelovali su na 7. Kupu Košljun u Puntu, regati za klase Optimist i Laser 4,7.

Prvog dana regate jedriličari su jedrili po slabom maestralu od 5-6 čvorova te je održano 3 plova, dok je drugog dana odjedreno dva plova po buri od 18-25 čvorova.

Na regati je sudjelovalo 72 natjecatelja u klasi Optimist i 20 natjecatelja u klasi Laser 4,7. Jedriličari Kvarnera su na regati osvojili slijedeće rezultate: u klasi Optimist Manola Miletić osvojila je 9. mjesto ukupno i 3. mjesto u kategoriji žena, Dorian Čekada osvojio je 10. mjesto, Andrea Batelić je osvojio 14. mjesto, Diego Merlin 16. mjesto, Filip Smoković 27. mjesto, Max Lucas Gobo 38. mjesto i Laura Batelić 39. mjesto, dok je u klasi Laser 4,7 Eugen Kulić Golja osvojio 18. mjesto.