Maja Britvi? viceprvakinja Hrvatske

KARATE KLUB „LAV“ PONOVNO USPJEŠAN
Na državnom prvenstvu u karateu za uzrast u?enika i mla?ih kadeta, održanom u Rijeci u subotu, 29.03.2008. godine gdje je nastupio do sada najve?i broj natjecatelja tog uzrasta, 365 natjecatelja iz 67 hrvatskih klubova, ?lanica karate kluba „LAV“ iz Pule, Maja Britvi? je u izuzetno jakoj konkurenciji mla?ih kadetkinja preko 55 kg težine, nakon niza iscrpljuju?ih borbi, osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju ?ime je postala viceprvakinja Hrvatske. Za napomenuti je da je u regularnom tijeku finalne borbe Maja Britvi? bila izjedna?ena sa protivnicom. U produžetku borbe protivnica je iskoristila djeli? sekunde dekoncentracije Maje Britvi? i poentirala što je bilo dostatno da Maja Britvi? izgubi finalnu borbu.Jelena Stijepi? je u istoj kategoriji zaustavljena u repasažnoj borbi za tre?e mjesto kao i Boris Nevrly u kategoriji u?enika. Mla?e kadetkinje Maja Pavlovi? te medulinke Diana Tanushaj, Manda Papac i Aleksija Stani?i? zaustavljene su u osmini finala dok su mla?a kadetkinja Ramon Tumbas i u?enik Deni Vrta?i? završili svoj nastup odmah u prvoj borbi još u šesnaestini finala.