Maja Britvi? iz Lava s punim ruksakom medalja

USPJEŠAN VIKEND ZA LAVICE I LAVOVE
Protekli je vikend za natjecatelje Kickboxing kluba „Lav“ bio izuzetno uspješan i plodonosan. U subotu, 03.05.2008., je u Splitu održano državno prvenstvo za starije kadete u light contact borbama na kojemu su nastupile i tri natjecateljice pulskog Lava. U kategoriji preko 65 kg sve tri Lavice su osvojile medalju. Maja Britvi? je uspjela izboriti finale gdje je gubitkom snage posustala i tako osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju. Tumbas Ramon i Jelena Stijepi? su se okitile bron?anim medaljama osvojivši tre?a mjesta. Dan kasnije, u nedjelju, 04.05.2008., je u Balama održano kickboxing prvenstvo istarske županije za sve uzraste u semi contact i light contact borbama na kojemu je sudjelovalo nešto više od 200 natjecatelja iz 8 istarskih kickboxing klubova. Me?u njima je nastupilo i 14 natjecatelja pulskog i 5 natjecateljica medulinskog Kickboxing kluba „Lav“. Sveukupno, Lavovi su  osvojili 29 medalja. Pulski su Lavovi osvojili 24 medalje (9 zlatnih, 6 srebrnih i 9 bron?anih) dok su Medulinske Lavice osvojile 5 medalja (4 srebrne i 1 bron?anu). Najuspješnija od Lavica je opet bila Maja Britvi? koja je osvojila 4 zlatne medalje i to dvije u semi contact borbama u kategoriji starijih kadetkinja preko 65 kg i juniorki preko 70 kg te u istim kategorijama u light contact borbama. Od ostalih natjecatelja pulskog Lava, prva mjesta su osvojili:
Dominik Fontana (mla?i kadeti do 28 kg), Alen Kolar (stariji kadeti preko 69 kg), Marino Pliško (seniori preko 94 kg) te Luka Mustafi? dva prva mjesta (juniori do 79 kg i seniori do 79 kg), sve u semi contactu.
Druga mjesta su osvojili: Jelena Stijepi? tri druga mjesta (starije kadetkinje preko 65 kg i juniorke preko 70 kg u semi contactu te starije kadetkinje preko 65 kg u light contactu), Dominik Fontana (djeca do 28 kg u semicontactu), Ramon Tumbas (juniorke preko 70 kg u light contactu) te Ivan Malo?a (senior preko 94 kg u semi contactu).Tre?a mjesta su osvojili: Ramon Tumbas tri tre?a mjesta (starije kadetkinje preko 65 kg i juniorke preko 70 kg u semi contactu te starije kadetkinje preko 65 kg u light contactu), Deni Vrta?i? (mla?i kadeti do 47 kg u semi contactu), Andraš ?uraki (juniori do 63 kg u semi contactu), Dejan Hodži? (senior do 69 kg u semi contactu), Nenad Kiralj (senior do 74 kg u semi contactu) te Mate Krišto (senior preko 94 kg u semi contactu). Benjamin Todorovi? je zaustavljen izgubivši borbu ve? u osmini finala. I Medulinske Lavice su se okitile medaljama:
Diana Tanushaj dva druga mjesta (starije kadetkinje do 46 kg u borbama semi contacta i light contacta), Ardiana Kajtazi (starije kadetkinje do 55 kg u semi contactu) te Manda Papac drugo mjesto u semi contactu starijih kadetkinja do 42 kg i tre?e mjesto u light contactu iste težinske kategorije. Aleksa Stani?i? i Aleksija Stani?i? su zaustavljene u borbi za medalju.