Liga za prvaka: Kakav dramatičan završetak u Puli!

Liga za prvaka: Kakav dramatičan završetak u Puli!-115103

PULA MOVITER - MEDVEŠČAK 76:79
Kakav infarktan finiš utakmice u Puli! Pula je loše otvorila utakmicu, ali i vrlo dobro odigrala drugu četvtinu i bila u vodstvu sve do četiri minute i osam sekundi prije kraja utakmice kada je Ana Mandić preokrenula rezultat na 72:71 za Medveščak. U 39. minuti Schrauth pogađa oba bacanja za izjednačenje i to su bili zadnji koševi domaće ekipe. Jedno bacanje pogađa Strize, domaće ne realiziraju napad te zatim Petrak tri sekunde prije kraja pogađa oba bacanja kao potvrdu pobjede. Probala je Borić šutom sa centra odvesti svoju ekipu u produžetke no to se nije dogodilo.

Kod domaćih ponovo odlična Schrauth sa 28 poena i 13 skokova, a kod gošći reprezentativke Strize 28 poena i 6 skokova te Petrak 25 poena i 7 asistencija.

Pula Moviter – Medveščak 76:79 (16:27, 22:9, 22:21, 16:22)

Pula Moviter: Krstić 7, Đukić 3, Bekvalac -,Begonja 7, N.Perić -, Borić 11, B.Trehub 6, Ramljak 10, Plavljanin 4. Schrauth 28. Trener: Ivan Đukić

Medveščak: Petrak 25, Tepeš 0, Skorić 1, Hajdin 14, Jakovljević -, Strize 28, Mandić 4, Mrdalj 0, Nimac 0, Livajušić -, Uzelac 7. Trener: Viktor Kovač