Lavovi s punim ruksacima medalja

9 MEDALJA ZA PULSKI, A TRI ZA MEDULINSKI „LAV“
U subotu, 19.04.2008. u Topuskom je održan tradicionalni otvoreni kickboxing kup „TOP TERME 2008“ na kojemu je u semi contactu i light contactu nastupilo 103 natjecatelja iz 14 klubova iz Hrvatske.Me?u njima je izuzetno uspješno nastupilo 7 natjecatelja iz pulskog kluba te 3 natjecateljice iz medulinskog kickboxing kluba „LAV“. Pulski su natjecatelji osvojili 9 medalja ( 3 zlatne, 5 srebrnih i 1 bron?anu medalju ), a medulinske su natjecateljice osvojile 3 medalje ( 1 zlatnu i 2 srebrne ).Od ekipe pulskog kickboxing kluba „Lav“ najuspješnija je bila Maja Britvi? koja je nastupila u borbama semi contacta u kategoriji kadetkinja preko 69 kg i light contacta u kategoriji kadetkinja preko 65 kg težine. U obje je kategoriji osvojila prva mjesta.I Senior Dejan Hodži? je nastupom u semi contactu u kategoriji do 74 kg osvojio prvo mjesto.Druga mjesta u borbama semi contacta osvojili su Ramon Tumbas u kategoriji kadetkinja preko 69 kg, Luka Mustafi? u kategoriji juniora do 79 kg te seniori Nenad Kiralj u kategoriji do 74 kg i Ivan Malo?a u najve?oj težinskoj kategoriji preko 89 kg.Kadetkinja Jelena stijepi? je tako?er nastupila u dvije discipline. U borbama semi contacta preko 69 kg je osvojila tre?e mjesto, a u borbama light contacta preko 65 kg drugo mjesto.Od ekipe medulinskog kickboxing kluba „Lav“ najuspješnija je bila kadetkinja Manda Papac koja je u kategoriji do 37 kg osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.Kadetkinje Diana Tanushaj u kategoriji do 42 kg te Ardiana Kajtazi u kategoriji do 52 kg, osvojile su druga mjesta i srebrne medalje. (R.O.)