Lavica Maja Britvi? uspješna u Rijeci

KARATISTI KLUBA LAV OSVOJILI PET MEDALJA
Karate klub Lav iz Pule uspješno je nastupio na Me?unarodnom karate turniru „KUP ZAMETA 2008“ na kojemu je sudjelovalo nešto više od 250 natjecatelja iz Slovenije, BiH i Hrvatske. Me?u njima je uspješno nastupilo i devet natjecatelja pulskog karate kluba „ LAV “ osvojivši pet medalja (jednu zlatnu, jednu srebrnu i tri bron?ane). Najuspješnija je bila Maja Britvi?. Iako je još uvijek mla?a kadetkinja, Maja Britvi? je nastupila i u kategoriji kadetkinja preko 54 kg gdje je do finala imala tri vrlo teške borbe no sve tri je riješila u svoju korist. U finalu ju je do?ekala najteža protivnica, vrsna natjecateljica kluba doma?ina od koje je Maja Britvi? naj?eš?e gubila borbu. No ovaj put je Maja izuzetno koncentriranim i ?vrstim tehnikama bila nadmo?nija, te pobjedom u finalu osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.  Maja Britvi? je prethodno nastupila i u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 55 kg gdje je zbog nedostatka potrebne koncentracije osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju što joj je zasigurno pomoglo da, uvidjevši grešku, u višoj kategoriji do?e do zlatne medalje.
Gruji?i? Jelena je u kategoriji mla?ih kadetkinja do 40 kg osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju dok su kadetkinja Tanushaj Diana u kategoriji do 47 kg i u?enik Dominik Fontana u kategoriji do 30 kg osvojili tre?a mjesta i bron?ane medalje.
Kadet Andraš ?uraki je izgubio repasažnu borbu za tre?e mjesto dok su mla?i kadet Kevin Fazli? te kadetkinje Ardiana Kajtazi, Ramon Tumbas, Aleksa Stani?i? i Aleksia Stani?i? zaustavljeni u osmini finala.(REX)