Laura Božić najbolja seniorka turnira

Laura Božić najbolja seniorka turnira-72445

POREČANKE SUDJELOVALE NA TURNIRU ''RONDO KUPU''
Porečke gimnastičarke nastavile niz uspješnih sportskih rezultata. Na održanom međunarodnom turniru "Rondo kupu" u Osijeku natjecalo se 18 klubova iz 8 država (BiH, Bugarske, Češke, Mađarske, Slovačke, Slovenije, Srbije i Hrvatske). U jutarnjim satima je održano natjecanje B programa gdje je kadetkinja Emily Knapić osvojila 4. mjesto u vježbi sa loptom, te 6. mjesto u vježbi sa obručem.

Predjuniorka Eva Fiškuš osvojila je 4. mjesto u vježbi sa loptom, te 7. mjesto u vježbi sa obručem. Nola Božić osvojila je 5. mjesto u vježbi sa obručem, te 9. mjesto u vježbi sa loptom. Juniorka Lara Knapić bila je najuspješnija i osvojila je  1. mjesto u vježbi sa trakom, te 2. mjesto u vježbi sa obručem, te je ukupno drugoplasirana juniorka.

U popodnevnim satima je održano natjecanje A programa gdje su nastupile dvije Porečanke. Mlađa kadetkinja Petra Belavić osvojila je 2. mjesto u vježbi bez rekvizita, 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 3. mjesto u višeboju. Najuspješnija na ovom turniru bila je seniorka Laura Božić koja je osvojila tri zlatne medalje u vježbi sa obručem, čunjevima te u višeboju. Laura je ujedno osvojila i pehar kao najbolja seniorka, te najbolja natjecateljica turnira.

Gimnastičarke nastavljaju natjecateljsku sezonu i već polovicom studenog putuju na međunarodni turnir u Beograd. (REX)