Lana Turk zlatna u Zagrebu

Lana Turk zlatna u Zagrebu-86302

GAZELE ZASJALE U PUNOM SJAJU
Protekli vikend se u organizaciji prijateljskog kluba, KRG Leda iz Zagreba, održao međunarni turnir u ritmičkoj gimnastici na kojem je sudjelovalo preko 600 gimnastičarki.

U iznimno brojnoj konkurenciji Gazele su zasjale u punom sjaju i kući se ponovno vratile sa medaljama!!

U subotnjem dijelu natjecanja Lana Turk, predjuniorka, uspjela se izboriti za dvije medalje i to zlato u lopti i srebro u čunjevima!

Marta Marcan, kadetkinja, bila je srebrna u lopti dok je Zoja Špada također bila srebrna u lopti.

U nedjelju su nastupile gimnastičarke B programa i grupne vježbe.

Miriam Terlević u najmanjoj kategoriji Mini zauzela je vrijedno 8.mjesto obzirom na vrlo brojnu konkurenciju. Lucija Jalšovec je u kategoriji mlađih kadetkinja zauzela 13.mjesto, dok je juniorka Natalie Pinzan u vježbi s loptom osvojila 3.mjesto!

Grupna vježba bez rekvizita kategorije 2008.g.i mlađe zauzela je 5.mjesto i to u sastavu: Ena Šakić, Klara Berljavac, Korina Benčić, Anastasiya Frolova, Jorja Kogej i Tara Tijanić.

Grupna vježba s obručima, kategorije 2006.i mlađe osvojila je 3.mjesto i to u sastavu: Emma Pošić, Katarina Lena Ilić, Sara Dumbović, Neva Šebelić, Mallena Hajdarević i Barbara Pavlić. rex