Labinjani u Pazinu osvojili Kup NSŽI za kadete

Labinjani u Pazinu osvojili Kup NSŽI za kadete-53133

RUDAR : JADRAN 1:0
Kadeti Rudara iz Labina ponovili su lanjski uspjeh i ponovno su osvojili Kup NSŽI, i to ponovno pod vodstvom trenera Franka Čupića. Ove godine u finalu su pobijedili vršnjake iz porečkog Jadrana sa 1:0. Jedini gol postigao je već u petoj minuti Denis Alićajić. Najprije je, na desnom boku, Lazarić prošao svog čuvara i šutirao prema golu Jadrana, lopta je nekog okrznula u suparničkoj obrani, promijenila smjer i došla ravno na nogu Alićajića, koji ju je s lakoćom, s nekih pet metara, pospremio u praznu mrežu. U 36. minuti Erik Černjul izlazi sam ispred porečkog vratara, ali šutira preko gola, kao i Maksenčuk, s nekih desetak metara, tri minute nakon toga. U drugom poluvremenu kadeti Rudara su igrali oprezno, čuvajući stečeni kapital koji im je donio veliko slavlje na kraju. Već u srijedu 05. studenog ove godine u 14:00 sati u pretkolu Kupa Hrvatske, Labinjani dočekuju vršnjake Gospića.Rex