Labinjane s tri gola u 7. minuta potopio Vukelić

Labinjane s tri gola u 7. minuta potopio Vukelić-57727

NEHAJ : RUDAR 3:0
Brodolom Rudara pod Nehaj-kulom. Nakon Buježa „Uskoci“ su do vrha napunili i mrežu Labinjana. Mlađahni Valner Radočaj već je do odmora tri puta išao po loptu u svoju mrežu, sve tri je tamo poslao Luka Vukelić. U nastavku su jedni i drugi samo iščekivali kraj susreta.

Prvih 20 minuta proteklo je u bezopasnoj igri i laganoj inicijativi Nehaja, a onda je Hajdini izmiješao obranu gostiju, nakon čega je idealno poslužio Luku Vukelića koji rutinski trese Radočajevu mrežu. Pet minuta kasnije preslika akcije, isti akteri, i isti epilog, ponovno se trese gostujuća mreža. U 27. Vukelić postiže i treći gol danas, ovaj uz obilatu pomoć vratara Radočaja kojemu lopta ispada na par metara od gola, pa je domaćem napadaču bilo teže promašiti nego pogoditi.

U nastavku nešto življa i pokretljivija igra gostiju, ali bez opasnosti po Baričevića sve do 70. minute kad najprije Badrov umjesto mreže pogađa njegovu desnu vratnicu, da bi već u naredbenom napadu domaći vratar majstorski „ušao u šut“ Jašarevića iz blizine i sačuvao svoju mrežu netaknutom.

NEHAJ – RUDAR 3:0 (3:0), Strijelci: 1:0 Vukelić (20), 2:0 Vukelić (25), 3:0 Vukelić (27)

NEHAJ: Baričević, Šebalj, Vrban (od 66. Massarini), Vukelić L., Žunić, Tonković (od 46. Tomac), Pejanović (od 73. Prpić P.), Dabac, Vukelić I., Prpić P., Hajdini

RUDAR: Radočaj V., Radočaj A., Načinović, Kurtić, Mehić, Škiljan (od 46. Fejzić), Čudić (od 59. Jašarević), Badrov, Stepčić, Juričić, Škopac (od 46. Matulja)