Kraljevičani 18 razlike uspješniji od Pazinaca u prvoj utakmici A 2 lige zapad

Kraljevičani 18 razlike uspješniji od Pazinaca u prvoj utakmici A 2 lige zapad-65475

PRESUDILA 3/4 KOJU SU GOSTI DOBILI SA 17 RAZLIKE
KK Ghia staff Pazin - KK Kraljevica - 57-75 ( 17-18, 12-15, 8- 25, 20-17)

Školsko gradska dvorana, gledatelja 100, Suci: Terlević i Milin oba Rijeka, Trice  KK Ghia staff Pazin 8 ( Guštin 2, Fabris 2, Zgrablič, Zajc, Ante Ćus, Belina, Rilak, ) KK Kraljevica  8 ( Protega 4, Trbović 2, Grbić i Frančišković)

KK Ghia staff Pazin: Zgrablić 5, Mlekuš 1, Ante Ćus 7, Fabris 12, Zajc 4, Jerko Ćus 3, Rogović 4, Jakus 2, Rilak 5, Guštin 9, Brajković 2, Belina 3.
KK Kraljevica : Crkvenčić 4, Trbović 10, Govorčin, Grbić 5, Protega 20, Novak, Krstinić 8, Ravnić 6, Frančišković 15, Paštar, Perić, Miletić 7.

U utakmici u kojoj su domaćini nastupili oslabljeni (te su pokušali dio utakmice odigrati i sa iskusnijim povratnicima koji još vuku ozljede), prvo poluvrijeme su zaostajali tek četiri razlike ( 29-33), koji je rezultat uz veću koncentraciju mogao biti i povoljniji. Presudila je treća četvrtina koji su gosti dobili čak sa 17 razlike! Za domaće košarkaše svih 12 igrača se upisalo u listu strijelaca, što se rijetko događa na utakmicama. Uza sve nedaće i nepovoljan rezultat najviše raduje igra dva četrnaestgodišnjaka playa startera Luke Zajca, te snažnog Gvida Guština koji je također ostavio dobar dojam. Goste su nosili efikasni Protega i energični Frančišković i Trbović uz skočne Krstinića i Miletića.