Kovari uvjerljivo do polufinala Kupa Istre!

Kovari uvjerljivo do polufinala Kupa Istre!-87270

RUDAR : VRSAR 3:0
Nogometaši Rudara danas su podosta lako savladali četvrtu momčad Prve ŽNL, Vrsar. Zbog toga što je nekoliko igrača ozlijeđeno, Peruško ovog puta nije imao širinu pa je kvalitetnim i iskusnim Vrsaranima suprotstavio gotovo pa najbolji sastav kojeg je u ovom trenutku imao.

Rezultiralo je to dominacijom i pogotkom već u 18. minuti kada Ivan Macan prima loptu na petercu i pogađa za 1:0. Do predaha vidjelo se još nekoliko zrelih prigoda domaćina, od kojih je najbolja bila ona Manuela Perkovića “jedan na jedan”, a u 40. minuti upravo on povisuje na 2:0.

Točku na “i” ovog susreta stavio je Ervin Čudić u 60. minuti rutinskom realizacijom nakon lijepe akcije po desnoj strani i asistencije od strane Tina Licula. Više od pobjede i prolaska u polufinale Kupa veseli izvedba nekih igrača, prije svega oporavljenog Erika Šurkovića kojem je bilo dovoljno jedno poluvrijeme da pokaže kako je vezni red Rudara s njim znatno opasniji.

KUP ISTRE – ČETVRTFINALE

RUDAR – VRSAR 3:0 (2:0), Strijelci: 1:0 Macan 18′, 2:0 Perković 40′, 3:0 Čudić 60′

RUDAR: Blažina, Bilić, Marić (od 65. Načinović Ar.), Perković (od 46. Jašarević), Čudić, Macan (od 57. Kozić), Licul (od 78. Baskijera), Šurković (od 46. Maksenčuk), Dadić, Hasanbegović (od 72. Fejzić), Mehić
Trener: Zoran Peruško

VRSAR: Mišić, Fonović, Marunica (od 51. Pelizzar), Zdrilić (od 63. Dekleva), Legović, Ružić (od 54. Ereiz), Marković, Matošević, Bošnjak, Biondić (od 77. Čančar), Sabadoš
Trener: Edin Lokvančić