Košarkašice Biske bolje od Agrama

ŽKK BISKA- ŽKK AGRAM 64:61
U utakmici koja je odgođena zbog nevremena koje je pred Božić zahvatilo Hrvatsku  košarkašica pulske Biske pobijedile su Agram iz Zagreba. Prve dvije četvrtine današnje utakmice košarkašice Biske kidale su živce malobrojnoj publici i treneru Ivanu Đukiću. Rasplet ove zanimljive utakmice dogodio se 3 minute i 53 sekunde prije kraja kada su smirenije domaće košarkašice iskoristile opterećenost gošći osobnim pogreškama i došle do vodstva od 53:52, a pobjedu je sjajnom tricom potvrdila mlada Ivana Đukić  Nova košarkašica u redovima Biske Crnogorska reprezentativka Slađana Todorović pokazala se kao odličan organizator igre, a u svom debiju pred pulskom publikom postigla je 14 koševa. Najbolja u redovima domaćih košarkašica bila je Maja Ramljak koja je postigla 17 koševa dok je kod gošći odličnu utakmicu prikazala Jasenka Mada koja je postigla 21 koš. Već u subotu košarkašice Biske putuju u Zagreb gdje gostuju kod Trešnjevke.  (M.Š./MANUEL ANGELINI)