Košarka- Puris - Crikvenica 52:59

A2 LIGA KOŠARKAŠA – ZAPAD
Mladi igra?i Purisa nakon što su osvojili Kup Krešimira ?osi?a na razini Istarske županije odli?no su zaigrali protiv ne samo apsolutnog favorita A2 lige, nego možda i najorganiziranijeg i najspremnijeg kluba na podru?ju Republike Hrvatske za ulazak u A1 ligu.   Za gledatelje je najbolja bila i najefikasnija prva ?etvrtine koji su doma?i dobili 20:16. U drugoj ?etvrtini doma?i kontroliraju rezultat i gosti na poluvremenu smanjuju na 32:26. U tre?em dijelu doma?i se tricom Petra ?us odjepljuju na 43:34, a gosti do konca tre?e ?etvrtine smanjuju tricom Vuni?a u posljednjoj sekundi na 45: 43 u tvrdoj „Maljkovi?evoj“ košarci.
Posljednju ?etvrtini gosti dobivaju uz nekoliko ?injenica. Nakon po?etnih minuta, prvi puta gosti dolaze u vodstvo u 32 minuti.U posljednjih 6,28 minuta gosti su u bonusu, ali do konca utakmice suda?ke žviždaljke su nijeme kada je Puris u napadu, a doma?inima je svirano šest prekršaja od toga i jedna nesportska. Nadalje kod 54:50 tri minute prije konca Fonovi?eva trica ( iz snimke odraz izvan 6,25 metar nedvojben) zamijenjena je dvicom i umjesto 53:54 rezultat je 52:54 što govori sve. Cijela ekipa Purisa zaslužuje pohvale za zalaganje, kod gostiju najupe?atljivi je dojam Vranji?a i Vuni?a. Za puno iskusnije ekipe od juniora Purisa (sa par starijih igra?a ) protiv profesionalaca kao što su Vranji?, Sari?, Vel?i? prije po?etak utakmice sedam razlike minusa ne bi bio neuspjeh ali....

4.kolo A2 lige – zapad : Puris – Crikvenica 52:59 (20:16, 12:10, 13:17, 7:16). Sportska dvorana Pazinskog kolegija . Gledatelja 100. Suci Lenac i Goli? (Rijeka).

PURIS: Tedi Zgrabli?, Ante ?us 4, Petar ?us 8, Dagostin, Kli?i?, Jerko ?us 6, Siroti? 4, Mileti? 4, Despot 12, Fonovi? 5, Alen Zgrabli?, ?erman 9.

CRIKVENICA: Petrinovi?, Vranješ, Vranji? 14, Anti?, Dilberovi? 2, Vuni? 8, Šamani? 10, Beg, Mažar 2, Sari? 9, Vel?i? 9, Beni? 5.
TRICE: Puris 2 (Fonovi? , P. ?us ) Crikvenica 6 (Šamani? 2,Vuni?, Vranji?, Vel?i?, Beni? ).
OSOBNE POGREŠKE : Puris :18 , Crikvenica: 16.