Kickboksing klub Lav uspješan na turniru u Odžaku

TURNIR POSAVINA CUP
Natjecatelji kickboxing kluba Lav iz Pule i Medulina u gradu Odžaku u Bosni i hercegovini nastupili su na turniru posavina Cup u borbama semi contact i light contact. U konkurenciji od 200 natjecatelja, 16 klubova Hrvatske, BIH, Mađarske
i Srbije solidne rezultate zabilježilo je šest natjecatelja iz pulskog i dva iz medulinskog kickboxing kluba Lav. Lavovi kojima je ovo bila jedna od posljednjih provjera uoči nastupa na Europskom prvenstvu osvojili su nakon 29 nastupa osam zlatnih, sedam srebrnih i 12 brončanih odličja. Najboljom seniorkom na natjecanju proglašena je Maja Britvić iz pulskog dijela Lava. Prva mjesta pojedinačno osvojili su još Diana Tanushaj, Gerenčir, Nensi Grižančić. Srebra su pripala Maja Britvić, Tea Đuraki, Sven Gerenčir i Nensi Gričančić, Ramon Tumbas. Broncama u Odžaku okitili su se još Jennifer Martinčić, Dominik Fontana te Diana Tanushaj i Nensi Grižančić.
Lavovi i nakon ovog turnira nastavljaju na održavanju kondicije i usavršavanju tehničke spremnosti za nadolazeća natjecanja i europsko prvenstvo koje će se održati u mjesecu rujnu. (M.Š.)