Karate memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba

ZAPAŽENI NATJECATELJI KARATE KLUBA „FINIDA“
Na 10.Karate memorijalu poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba, održanom 29.03.2009. u Zagrebu, nastupilo je 500 natjecatelja iz Makedonije i Hrvatske, među kojima i karate klub ''Finida'' iz Poreča sa tri natjecateljice.Natjecateljice ''Finide'' ostvarile su dobar rezultat u borbama, osvojivši ukupno 4   medalje: dvije zlatne i dvije brončane. Reana Radovčić i Renata Gazibarić, nastupile su u dvije uzrasne kategorije u borbama i u obadvije osvojile medalje, dok je Jelena Grujičić nastupila u katama, ali nije zabilježila značajan rezultat.Reana Radovčić, kategorija učenica – 36kg i Renata Gazibarić, kategorija mlađih kadetkinja + 55kg, su se plasirale na prvo mjesto i tako osvojile zlatne medalje.
Oba dvije natjecateljice su  i u starijim uzrasnim kategorijama (Reana Radovčić, mlađe kadetkinje – 40kg i Renata Gazibarić, kadetkinje + 54kg) ostvarile dobar rezultat osvojivši treća mjesta i brončane medalje. (Karate kluba ''Finida'')