Karate klub «Lav» na me?unarodnom turniru

TRI MEDALJE ZA «PULSKE LAVICE»

Troje natjecatelja karate kluba „Lav“ iz Pule, nastupilo je ju?er na me?unarodnom karate turniru u slovenskom Velenju, na kojemu je sudjelovalo oko 300 natjecatelja i 27 ekipa iz 49 klubova Hrvatske, Italije i Slovenije. Pulske su Lavice ostvarile maksimalni u?inak osvojivši tri medalje. Najuspješnija je bila Jennifer Martin?i? koja je u kategoriji mla?ih u?enica ( 8-9 god) do 30 kg deklasirala sve svoje protivnice. Finalnu borbu protiv slovenske predstavnice je završila prekidom u 43. sekundi bodovnom razlikom od 9:0 i tako osvojila zlatnu medalju, pehar i poklon organizatora. U kategoriji u?enica (12-13 god) preko 45 kg nastupile su Maja Britvi? i Jelena Stijepi?. Maja Britvi? je nakon nekoliko uzastopnih pobjeda zaustavljena u polufinalu i tako osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. Jelena Stijepi? je sa dvije uzastopne pobjede u repasažnim borbama isto tako osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju.
Ovim je natjecanjem za pulske i medulinske Lavove zapo?ela ovogodišnja natjecateljska sezona. (IP)