Juniori Pule 1981 nisu uspjeli u pothvatu

Juniori Pule 1981 nisu uspjeli u pothvatu-56925

KVARNER 2010 : PULA 1981 78:75
Nažalost juniori Pule 1981 nisu uspjeli u pothvatu, ostali su kratki za 3 poena: Kvarner 2010 je slavio u drugoj utakmici playoffa Regionalne lige konačnim rezultatom 78:75 i plasirao se na završnicu Prvenstva Hrvatske.

Krenuli su Niko Travica i suigrači agresivno u utakmicu i poveli 4:8 te do kraja prve četvrtine povećali vodstvo na 7 razlike (15:22). Međutim, u drugih 10 minuta domaćin konsolidira svoje redove i prelazi u vodstvo te se na poluvrijeme odlazi pri rezultatu 46:41.

U nastavak Puljani kreću još agresivnije, ali nažalost kapetan Petar Grašo, koji je igrao s visokom temperaturom, radi četvrtu osobnu, što je svakako predstavljalo hendikep u obrani. Unatoč tome, puleni trenera Škrleca zaključuju treću četvrtinu u egalu (56:56) i optimistično kreću u završnicu. Kvarner ne posustaje, vezuje dvije trice za 69:62, ali Puljani se ponovo vraćaju i 1,10 prije kraja dolaze na -2. Nažalost, u samom finišu, sreća je okrenula leđa i plavi promašuju dva otvorena šuta, Riječani odlaze na +4 i vremena za preokret više nema.

Niko Travica bio je najbolji strijelac susreta s 32 koša, Endi Mohorović je dodao 18, a Petar Grašo 9. Kod Kvarnera najefikasniji je bio Ferenčić s 30 koševa. Juniorima Pule idu najiskrenije čestitke za trud, zalaganje i borbenost, kvaliteta je očigledna, uz malo sreće i mnogo rada druge sezone se može otići korak dalje...

KVARNER 2010 - PULA 1981 78:75 (15:22, 31:19, 10:15, 22:19)

Kvarner 2010: Delpin 9, Jovanović 17, Crkvenčić 11, Pilat 7, Cvitković, Čeperić 4, Vučić, Miletić, Ferenčić 30, Klasan.
Pula 1981: Ivanek, Mohorović 18, Antić 6, Mitrović 5, Ćosić 5, Zvijerac, Grašo 9, Rašić, Travica 32.