Juniori Istre 1961 na Drosini izgubili od Rijeke

Juniori Istre 1961 na Drosini izgubili od Rijeke-95454

ISTRA 1961 : RIJEKA 1:3
Sve do 42. minute gledali smo slabi nogomet u lokalnom derbiju između Istre 1961 i Rijeke i očekivalo se poluvrijeme bez golova, ali tada je Rijeka povukla kontru, Biškupović je ušao u kazneni prostor, Burić ga je povukao rukom i sudac Vidulin je opravdano pokazao na bijelu točku. Pintarić je bio siguran za 0:1.

Istra 1961 uspjela je izjednačiti u nastavku kada je Rosić lijepo pogodio s dvadesetak metara, a odmah nakon pogotka imali su još jednu veliku priliku, ali vratar Ivor Pandur sjajnom je reakcijom sačuvao svoju mrežu, nakon udarca Perić-Komšića koji je tako postao i danas tragičar susreta, jer poslije te šanse Rijeka se oporavila, te je povela u 77. minuti. Jakov Pintarić izveo je slobodan udarac s dvadesetak metara, vratar Istre Majkić kratko je odbio loptu, Ivan Lozić je natrčao i pogodio za 1:2. U 84. minuti Jelavić je pogodio za konačnih 1:3.

Istra 1961 : Rijeka 1:3 (0:1), Strijelci: 0:1 Pintarić (42'-11m), 1:1 Rosić (54'), 1:2 Lozić (77'), 1:3 Jelavić (84').

Istra 1961: Majkić, Žiković (od 72' Gračić), Rosić, Burić, Dujmović (od 85' Najhart), Ramadani, Bibić (od 85' Šprajcer), Perić-Komšić, Golja, Mina, Paez.

Rijeka: Pandur, Smolčić, Braut, Golić, Jelavić (od 90' Križanović), Antanasković, Biškupović (od 66' Lozić), Listar, Pintarić (od 86' Morić), Zrilić, Putnik.